Bart gaat op zichzelf wonen door Excalibur gokkast
Er was een tijd dat Bart Kipp dacht dat hij een ridder was en struinde met zijn speelgoed zwaard met zijn vriendjes door de bossen om hun vijanden te verslaan. Bart had dus heel duidelijk een voorliefde voor de middeleeuwen en zijn ridders. Het is dan ook niet gek dat uitgerekend de Excalibur gokkast hem een bedrag opleverde van €37.600. Wij gingen graag eens met deze ridder aan zijn ronde tafel zitten voor een gesprek.
Van harte Bart! Je hebt een magistraal bedrag gewonnen. Wat deed dat met je?
“Nou dat deed een hoop met me! Ik was laaiend enthousiast en emotioneel tegelijk. Het zat me allemaal niet echt mee de laatste tijd en dit was voor mij echt een schot in de roos en heel erg welkom. Mijn moeder was erbij toen ik won, en als ik haar reactie eens had kunnen filmen: priceless gewoon!”
We hebben begrepen dat jij wel van de riddertijd houdt. Ga je nu een mooi zwaard kopen?
“Hahaha…nee, ik heb een hele mooie andere bestemming voor dit bedrag. Tegenwoordig kan je bijna geen huis meer kopen als je geen eigen geld inbrengt. Ik wil al een tijdje heel graag op mezelf gaan wonen en daar komt dit bedrag echt heel goed van pas.”
Is je moeder daar ook blij mee, dat jij je ouderlijk huis gaat verlaten?
“Natuurlijk is het minder gezellig, maar ze gunt het me wel. Ik ben al bijna 30 jaar en wordt dan toch echt weleens tijd om op mijn eigen benen te gaan staan, lijkt me.”
Dus jij maakt voortaan je eigen eten klaar?
“Hahahaha… ik kookte nu ook regelmatig voor mijn ouders, dus dat zit wel goed. Ben eigenlijk altijd wel vrij zelfstandig geweest, maar gewoon nooit echt een reden gehad waarom ik weg zou moeten. Maar nu het mogelijk is, is dat iets wat gewoon zou moeten doen en willen. En wanneer mijn moeder me mist, komt ik gewoon gezellig bij haar eten of zij bij mij, want dat kan straks natuurlijk ook.”